1. Pardavėjas įsipareigoja teikti paslaugas Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl force majeure aplinkybių.
2. Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią paslaugų teikimo vietą.
3. Pirkėjas įsipareigoja paslaugas priimti pats.
4. Tuo atveju, kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo–pardavimo sutarties, jam tenka pareiga apmokėti Pardavėjui visas tiesiogines išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekes sumokėtų pinigų.
5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
6. Apie paslaugų atsisakymą Pirkėjas informuoja Pardavėją el. paštu info@ciberdrink.lt, laiško „Subject“ eilutėje nurodant paslaugų įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą „Paslaugos atsisakymas“. Laiške nurodomas paslaugos pavadinimas ir trumpai aprašoma atsisakymo priežastis.

Paslaugos teikiamos adresu: Daukanto g. 10, Palanga, LT-00135, Lietuva.
Jeigu norite paklausti, skambinkite telefonu +370 (690) 35 700 arba rašykite el. paštu info@ciberdrink.lt.
Kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, Pardavėjas grąžins Pirkėjui pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeis prekę kita.

Šios paslaugų teikimo/atsisakymo taisyklės galioja perkant internetu.