Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) reglamentuoja UAB „PSV centras“, į. k. 304435704, PVM kodas LT100011975416, registruotas buveinės adresas: Daukanto g. 10, Palanga, Lietuva, (toliau – CiberDrink.lt, toliau kartu – Mes), vykdomo asmens duomenų tvarkymo principus ir tvarką bei mūsų bendrai valdomos interneto svetainės https://www.ciber.lt/ (toliau – Interneto svetainė) veikimo sąlygas.

1. UAB „PSV centras“ gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklalapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
2. Privatumo politika yra privaloma bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir perka gaminius ar kitaip naudojasi svetaine. Jeigu jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, jūs turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
3. Už jūsų asmens duomenų tvarkymą svetainėje www.CiberDrink.lt atsakinga UAB „PSV centras“. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el. paštu info@psvcentras.lt arba telefonu +370 690 35 700.
4. Svetainė automatiškai nerenka jokių jūsų asmeninių duomenų. Tinklalapyje naudojami slapukai, skirti užtikrinti taisyklingą tinklalapio veikimą ir jūsų naršymo patirtį.
5. Naudodamiesi mūsų svetaine jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau pasinaudodami savo naršyklės programine įranga bet kuriuo metu galite blokuoti slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius slapukus.
6. UAB „PSV centras“ tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie jūsų asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie jus jokiems tretiesiems asmenims.
7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklalapius. Šių tinklalapių turinio nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
8. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, YouTube) įrankius ir šios trečiosios šalys taip pat gali naudoti slapukus per mūsų tinklalapį.
9. Mūsų el. parduotuvėje yra naudojama užklausos forma, kurioje jūs pateikiate mums klausimą, savo vardą ir telefoną, taip pat pirkdami gaminius nurodote duomenis, susijusius su gaminio pristatymu nurodytu adresu. Šie duomenys naudojami susisiekti su klausimą pateikusiu žmogumi ir sužinoti poreikį, susijusį su pateiktu klausimu. Asmens duomenys, gauti tokiu būdu, kaupiami ir saugomi iki kito pirkimo.
10. Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje >>
11. UAB „PSV centras“ pasilieka sau teisę periodiškai savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.